22 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 23.09.2021 14:17

Фото без описуСвято партизанської слави встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті...».

Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Делегація у складі: членів ржищівської ради ветеранів, старост сіл Балико-Щучинської та Грушівської сільрад, начальника та головного спеціаліста відділу культури і туризму, а також працівників культури ржищівської громади відвідали могили загиблих партизан-підпільників на ржищівських кладовищах, поклали квіти на меморіалі «Букринський плацдарм» та до пам’ятника невідомому солдату в с.Ходорів, а також пустили квіти на воду по Дніпру, вшановуючи пам’ять партизан, що затонули в часи Другої світової війни.

Вічна Слава Героям!