ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 27.09.2021 15:51

Фото без опису23 серпня 2021 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося позачергове (16) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 13 членів виконкому.

У зв’язку з тим, що кількість звернень громадян, які потребують розгляду на засіданнях виконавчого комітету, останнім часом суттєво збільшилася, значна частина проєктів не увійшла до порядку денного чергового засідання ВК, що відбувся 16 вересня 2021 року. Враховуючи важливість та терміновість цих звернень, а також деяких питань життєдіяльності міста та громади в цілому, члени виконкому сьогодні зібралися на позачергове засідання. Загалом було розглянуто 32 проєкти. З них: про організацію та проведення на території Ржищівської міської територіальної громади призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року та про приписку до призовної дільниці громадян 2005 року народження, про надання адресної матеріальної допомоги особам та сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та інші питання, що стосуються захисту прав дітей (виведення повнолітніх осіб зі складу ПС, ДБСТ тощо), про затвердження плану благоустрою парку «Зелена Перлина» в с.Великі Пріцьки по вул.Гагаріна. Більшість питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та роботи з ОСББ, а саме: присвоєння поштової адреси нерухомому майну, надання дозволу на виготовлення будівельних паспортів, видалення аварійних дерев та ін.

Всі рішення було схвалено.