ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ БОРИСА ДЕГТЯРЬОВА

Дата: 27.09.2021 15:52

Фото без описуБорис Степанович Дегтярьов, місцевий художник і поет, живе у Ржищеві та фіксує пензлем історію. Його роботи зберегли ті історичні пейзажі і місцеві ландшафти, яких вже не існує в нашій реальності.

До Дня народження художника працівники відділу культри і туризму та Ржищівський музей образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного підготували виставку унікальних робіт автора, на яких зображена мальовнича історія міста Ржищева.

На відкриття виставки з привітаннями художнику і поету завітали голова Ржищівської громади Крістіна Чорненька, працівники виконкому, представники УСЗН Ржищівської міської ради, Терцентру, Ради ветеранів Ржищівської ТГ, навчальних закладів міста.

Смачну гостину для іменинника підготували учні ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей". Після огляду експозиції, присутні на заході пригощалися смаколиками та слухали авторську поезію Бориса Степановича.

Побачити виставку можна протягом місяця. Завітайте!

Джерело: Газета Ржищівської ОТГ "Ржищівський вінок"