НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В СЕЛІ СТАЙКИ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.09.2021 15:06

Фото без опису29 вересня відбувся виїзд Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування в село СТАЙКИ для надання соціальних послуг людям похилого віку.

Завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома провела обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних, вивчила потреби, з'ясувала проблемні питання та здійснила перевірку роботи соціальних робітників села.

В приміщенні будинку культури надавалися безкоштовні перукарські послуги (чоловічі та жіночі стрижки) людям похилого віку.

Медична сестра терцентру провела вимірювання артеріального тиску, надала консультації та дала роз'яснення щодо вакцинації.

Такі виїзди територіального центру покращують надання соціальних послуг людям, які за станом здоров'я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

Ржищівський територіальний центр і надалі продовжує виїзди по Ржищівській громаді. За інформацією звертайтеся до старости села або за телефоном 099-532-83-66.