ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 05.10.2021 13:07

Голова Ржищівської громади Крістіна ЧОРНЕНЬКА й депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко привітали працівників КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» та філій закладу з Всеукраїнським днем бібліотек.

Крістіна Іванівна вручила Подяки від виконавчого комітету Ржищівської міської ради за багаторічну сумлінну працю, ініціативність та професійну майстерність бібліотекарям філій КЗ «Ржищівська публічна бібліотека»:

• села Балико-Щучинка Валентині Любич, яка цього року святкує 35-річчя роботи у бібліотечній справі;
  • села Стайки Світлані Терещенко;
  • села Кузьминці Яні Борисенко;
  • села Гребені Вікторії Шевченко;
  • та бібліотекарю Ржищівської міської бібліотеки Валентині Василенко.

Напередодні з нагоди свята та за особистий вклад у розвиток бібліотечної справи директора КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» Олену Старкіну нагородили Подякою від Київської обласної державної адміністрації.

Джерело: Газета Ржищівської ОТГ "Ржищівський вінок"