Запрошуємо жінок Ржищівської міської територіальної громади стати учасницями проєкту КРИЛА «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки»

Дата: 20.10.2021 19:43

Фото без опису«Крила» - унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомагає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

Курс «Майстерня Можливостей» - це індивідуальні та групові зустрічі один раз на тиждень, де жінки будуть працювати над власними ресурсами та цілями, вчитись новому, отримати нові важливі навички.

До участі запрошуються жінки від 18 років, непрацевлаштовані, або ті, які мають нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Набір триває до 30.10.2021 року.

Участь у всіх заходах проекту є безкоштовною.

Детальнішу інформацію жінки можуть отримати за телефоном:

Євгенія Дергачьова - 097 953 24 40, ev-12@ukr.net