БЛАГОУСТРІЙ: ЧОМУ НЕ МОЖНА СПАЛЮВАТИ ЛИСТЯ?

Дата: 22.10.2021 13:50

Чим погане випалювання рослинності та спалення сміття на подвір’ї? Це цілий перелік шкідливих впливів як на своє здоров’я, здоров’я оточуючих, так і на довкілля.

Чому не можна спалювати листя!

• Потрапляючи в дихальні шляхи людини, дим від спаленого листя викликає респіраторні захворювання, алергії, з’являється підвищений ризик виникнення ракових пухлин.
  • Зниження родючості ґрунту через знищення комах та різноманітної рослинності.
  • Зміна клімату через додаткові викиди парникових газів.
  • Зруйновані кладки та гнізда птахів.
  • Зникнення тварин, комах.

Що входить до складу диму від спаленого листя чи трави?

• Пил
  • Оксиди азоту
  • Важкі метали
  • Канцерогенні сполуки бенз(а)піренів
  • Чадний газ

Набагато краще компостувати рослинні рештки та удобрювати компостом ґрунт. Для виготовлення цього добрива не треба особливих знань або зусиль.

Заготуйте спеціальний резервуар, чи просто викопайте яму, помірно зволожуйте рослинні рештки та забезпечте доступ повітря до компосту.

Тепер замість пригнічувати родючі властивості землі багаттями, ви можете її удобрити виготовленим компостом! | Дізнатись більше: https://ecostyle.in.ua/chomu-ne-mozhna-spaljuvati-listja-ta-jaka-ie-alternativa/