КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Дата: 26.10.2021 18:35

У Києві - 21 жовтня - відбулися консультації власників закладів охорони здоров'я м. Києва та Київської області з представниками МОЗ, НСЗУ, Міністерства розвитку громад та територій, Всеукраїнської асоціації ОТГ, Асоціації міст України та проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» щодо фінансування та розвитку медичних послуг на території.

Від Ржищівської громади в заході взяла участь міський голова Крістіна Чорненька.

Захід відбувся за участі власників закладів охорони здоров’я, представників Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, Всеукраїнської асоціації ОТГ, Асоціації міст України та проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Детальніше читайте на сайті НСЗУ: https://cutt.ly/0RQk192