НЕМАЄ МЕЖ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Дата: 26.10.2021 18:47

Фото без описуКерівник Народного ансамблю танцю «ДИВОСВІТ» - Тетяна Дудич (з 2004 року член Національної хореографічної спілки України) у жовтні 2021 року пройшла курс навчання за програмою підвищення педагогічної кваліфікації «Сучасні підходи до викладання хореографічних дисциплін в дитячому хореографічному колективі» та отримала Сертифікат про завершення навчання за підписом Героя України, народного артиста України, Лауреата національної премії України ім. Т.Шевченка, Академіка НАМУ, професора, Голови Національної хореографічної спілки України Мирослава ВАНТУХА.

Семінар-практикум проводився ГО «Одеська міська асоціація хореографічних колективів та ансамблів народних танців м.Одеси» спільно з Національною хореографічною спілкою України.

За інформцією відділу культури і туризму