ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ У ЦНАП

Дата: 29.10.2021 10:22

Фото без опису29 жовтня інженер з обладнання Олег Федоров розпочав роботу зі встановлення обладнання для оформлення та видачі водійських документів та реєстраціі транспортних засобів У ЦНАП Ржищівської МТГ.

Паралельно у рамках підготовки до надання нових послуг тривають інші необхідні підготовчі роботи: укладання договорів з Головним сервісним центром МВС щодо організації співробітництва у сфері надання адміністративних послуг. Далі адміністратори пройдуть навчання, отримають доступ до Єдиного державного реєстру транспортних засобів й кваліфіковані сертифікати відкритих ключів.

Обладнання для оформлення та видачі паспортних документів вже встановлено. Триває процес підключення договорів з Державною міграційною службою й отримання доступів адміністраторів ЦНАП до Єдиного державного демографічного реєстру.

Джерело: Газета Ржищівської ОТГ "Ржищівський вінок"