A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Швидко та надійно: як передати покази електролічильника за допомогою дистанційних сервісів ДТЕК Київські регіональні електромережі

Дата: 01.11.2021 15:24
Кількість переглядів: 555

Кінець місяця – час передавати покази електролічильника, – нагадують у ДТЕК Київські регіональні електромережі. Для мешканців області працює чат-бот, сайт та інші зручні дистанційні сервіси самообслуговування, через які це можна зробити просто та швидко. А також в компанії дали поради клієнтам — як правильно фіксувати покази двозонних приладів обліку.

Відповідно до законодавства, кожному клієнту оператора системи розподілу потрібно щомісяця фіксувати покази лічильника в останній день та передавати їх впродовж трьох днів. Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику універсальних послуг — рахунки за спожиту електроенергію.

ДТЕК – відповідальна, надійна компанія, яка забезпечила для своїх клієнтів можливість швидко і зручно передати покази електролічильника. Зробити це можна за допомогою простих у використанні дистанційних сервісів:

  • чат-боту у Viber або Telegram. Знайти їх можна за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
  • мобільного додатку «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market);
  • веб-форми на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;
  • особистого кабінету на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
  • голосового меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (044) 4590740, (067) 4957040, (093) 495-70-40 або (099)495-70-40 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

Важливо. Якщо у клієнта встановлено двозонний прилад обліку, то передавати покази потрібно окремо по кожній зоні – «день» і «ніч». На табло такого лічильника дані відображаються послідовно: кількість використаної електроенергії в цілому і окремо за «денним» та «нічним» тарифом, дата, час роботи приладу та ін Щоб зняти покази, необхідно дочекатися появи потрібної інформації на табло або натискати кнопку «введення» для перемикання даних, поки не з'явиться потрібна інформація. У різних типів лічильників відображення зони має різні індекси. У клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі вони такі:

- Для лічильника типу GAMA зона «день» на дисплеї буде відображатися з індексом «1.5.8.2», а зона «ніч» – «1.5.8.1».

- Прилад марки «NiK»: «день» – «1.8.2» або «1.5.8.2», «ніч» – «1.8.3» або «1.5.8.1».

- Якщо у вас лічильник типу NP або MTX, то зона «день» - «А2» або «1.8.2», а зона «ніч» - «А1» або «1.8.3».

Якщо у клієнта лічильники іншого типу, всю інформацію про особливості їх використання можна знайти у «Довіднику з експлуатації приладів обліку». Ознайомитися з інформацією щодо роботи лічильників можна на сайті у розділі «Усе про лічильники електроенергії».

Коротке відео чому важливо передавати покази лічильника можна подивитися за посиланням. Покрокова інструкція, як користуватися чат-ботом для передачі показів — у відео.

Фото без опису

 

Фото без опису

 

ДОВІДКА

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора