Щодо режиму роботи відділів та служб виконавчого комітету Ржищівської міської ради на період дії "червоної" зони

Дата: 02.11.2021 08:23

Шановні мешканці міста Ржищева

та населених пунктів Ржищівської міської територыальноъ громади!

З 30 жовтня 2021 року наша громада, як і Київщина в цілому, потрапила до «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Прийом громадян

працівниками відділів та служб виконавчого комітету Ржищівської міської ради, у тому числі Центру надання адміністративних послуг, а також управління соціального захисту населення, буде проводитися у штатному режимі, але ВИКЛЮЧНО за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів – наявність у відвідувачів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

Громадяни з ознаками інфекційних захворювань задля безпеки інших відвідувачів та працівників установи у приміщення допускатися та обслуговуватися НЕ БУДУТЬ!!!

Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалась, та відкласти свій візит, якщо це не терміново.