У Ржищеві відзначили Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 12.11.2021 09:11

Очільниця Ржищівської громади Крістіна Чорненька й депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом. Крістіна Іванівна вручила Подяки міського голови за активну участь у культурно-мистецькому житті громади, значний внесок у розвиток духовності та високу професійну майстерність директору КЗ «Ржищівська мистецька школа» Анні Рижовій, директору Уляницького сільського клубу Ірині Василенко, директору Стайківського сільського будинку культури Наталії Щетиніній, керівнику Стайківського аматорського колективу «Берегиня» Миколі Нещерету, художньому керівнику Стайківського будинку культури Анатолій Гаврильцю.