ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ НА КРАЩУ ВІДЕОРОБОТУ ДО ДНЯ СТУДЕНТА!

Дата: 15.11.2021 15:33

15 листопада відкрито голосування для визначення переможця онлайн-конкурсу відеоробіт «Сучасний student» .

Голосування триватиме 15 по 16 листопада та завершиться о 24.00 годині .

За найбільшу кількість отриманих “Like” автор отримає нагороду.

Окрім того, конкурсні роботи буде також оцінювати Конкурсна комісія, до складу якої запрошено експертів. Конкурсні роботи визначатимуться за критеріями, зазначеними у положенні про онлайн-конкурс відеоробіт «Сучасний student»:

- тривалість ролику до 3 хвилин;

- використання власних фото- та відеоматеріалів;

- наявність сюжету ролику;

- використання маркетингових прийомів (відносно сюжетної лінії, анімації, зміни кадрів, словесного, музичного супроводу, кольорового сприйняття);

- формат відеоролику: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4;

- відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо);

- використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів залишається на розгляд автора;

учасники самі визначають жанр відеоролика (відеокліп, репортаж,інтерв’ю тощо).

За результатами висновків Конкурсної комісії буде визначено роботу, що посяде перше місце в онлайн-конкурсі.

Оголошення результатів та привітання переможців відбудеться 17 листопада 2021року.

Переможця конкурсу буде відзначено дипломом та цінним призом.

Щоб взяти участь у голосуванні, перейдіть за посиланням