Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 22.11.2021 15:40

Фото без опису19 листопада 2021 року провідний фахівець сектору надання соціальних послуг населенню Леся Войтенко провела робочі зустрічі з представниками кадрових служб підприємств, установ та організацій Ржищівської МТГ з метою інформування щодо наказу Міністерства економіки України від 25 жовтня 2021 року № 810 - 21.

В ході зустрічі провідний фахівець поінформувала про затвердження змін до національного класифікатора професій.

Документ змінює 23 назви класифікаційних угруповань та 60 назв професій. Нормативний акт враховує системні зміни у сфері освіти, спричинені прийняттям низки законів України, зокрема «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про повну загальну середню освіту», а також розвитком і потребами освітнього ринку праці.

До Класифікатора були внесені і нові професії, а саме:

• професії у сфері кібербезпеки та захисту інформації;
  • змінилися назви посад лікарів та назви професій служби з надзвичайних ситуацій.

Крім цього, до Класифікатора професій внесли назви професій для Нацполіції, Мінсоцполітики, Мінмолодь.

Зміна № 10 вищевказаного наказу скасовує застарілі назви кваліфікаційних угруповань і професійні назви робіт окремих професій