ЦНАП: ВСТАНОВЛЕНО КАНАЛ ЗАХИЩЕНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Дата: 19.11.2021 16:36

Фото без описуТриває підготовка для надання в ЦНАП Ржищівської МТГ послуг оформлення та видачі паспортних документів. В рамках цієї підготовки у ЦНАП має бути обладнано канал захищеного зв’язку. Далі експертна організація має видати висновок, на підставі якого видається атестат відповідності.

Результатом втановлення захищеного каналу зв’язку є направлення до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Експертного висновку по об’єкту експертизи щодо його відповідності технічному завданню на створення каналу захищеного зв’язку інформації та вимогам нормативних документів у сфері технічного захисту інформації.

Це ще один крок, який наближає ЦНАП до надання послуг з оформлення та видачі паспортних документів.

Крім цього, буде укладено договори про співпрацю з ДМС. Тільки після цього у нашому ЦНАПі почнуть надавати послуги з оформлення та видачі паспортних документів.