Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Ржищівська міська філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 25.11.2021 09:28
Кількість переглядів: 283

Фото без опису24 листопада 2021 року директор Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості Богдан Пащенко, разом з заступником директора Оленою Коваль та провідним фахівцем Лесею Войтенко з робочим візитом відвідали старосту села Стрітівка Ржищівської міської територіальної громади Олега Колосовського.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, які стосуються подолання безробіття на селі, створення нових робочих місць, легалізації робочих місць та розвитку малого підприємництва в сільській місцевості.

У ході зустрічі Богдан Іванович поінформував старосту села про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, про сучасні технології, а саме електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Особливу увагу директор Ржищівської філії акцентував на тому, що в умовах дефіциту вакансій одним з дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом'якшити наслідки безробіття.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора