ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ! ОБЕРЕЖНО - ШАХРАЇ!

Дата: 29.11.2021 19:35

Багатьом відома історія, про те, коли людині надходить дзвінок і особа нерозбірливим, але збентеженим голосом повідомляє вам, що це ваш родич, він потрапив у халепу і йому потрібна поміч грошима. Занадто банально і цинічно одночасно, адже злочинець чекає від вас необдуманих вчинків, коли вами керують емоції, а не здоровий глузд.

Якщо ж вам все ж таки випала доля стати учасником цієї афери, то будьте готові взяти себе у руки.

•  виясніть у того, хто телефонує, ким він є, де він і що сталося;
  • задавайте питання, відповіді на які може знати лише ваш близький;
  •  якщо ви все-таки вирішили, що це не афера, не поспішайте виконувати всі вимоги співрозмовника;
  • не погоджуйтесь відправляти гроші на карту ні в якому разі, а лише при особистій зустрічі з ним.

Людина, яка потрапила у халепу ніколи не відмовиться від будь-якої допомоги, шахрай же навряд чи буде витрачати свій час на пусті балачки.