Робоча зустріч директора Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості Богдана Пащенка зі старостою села Стайки Ржищівської МТГ Олексієм Терещенком

Дата: 30.11.2021 13:36

Фото без описуДнями відбулася робоча зустріч директора Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості Богдана Пащенко, заступника директора Олени Коваль та провідного фахівця Лесі Войтенко з старостою села Стайки Ржищівської міської територіальної громади Олексієм Терещенко.

Під час зустрічі обговорювалися питання перспективи розвитку села, створення нових робочих місць, шляхи укомплектування вакансій місцевих роботодавців, легалізації зайнятості, а також питання, які стосуються подолання безробіття на селі та розвитку малого підприємництва в сільській місцевості.

У ході зустрічі Богдан Іванович поінформував старосту села про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, про сучасні технології, а саме електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Особливу увагу було приділено одному із дієвих напрямків активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування.