СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

Дата: 06.12.2021 10:11

Однією із перспективних і привабливих форм підвищення_кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Роботодавці, які вже скористалися даною послугою, цілком задоволені, оскільки мають можливість самостійно підготувати належного фахівця без зайвих матеріальних затрат.

Не менш вигідним стажування є і для безробітного, що не має достатніх професійних навичок або досвіду, який має можливість під час перебування на обліку в центрі зайнятості відновити свої трудові навички, адаптуватися до нових умов праці і, головне - працевлаштування за умови успішного проходження стажування. Одним із роботодавців, що плідно співпрацює з Ржищівською міською філією КОЦЗ у цьому напрямі є фізична особа - підприємець Анна Лобуренко, яка працює у сфері надання послуг.

30 листопада заступник директора Олена Коваль та провідний фахівець Леся Войтенко відвідали ФОП Лобуренко Анну з метою перевірки виконання програми стажування.