СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

Дата: 08.12.2021 16:42

Фото без описуРобота з роботодавцями є пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості. Однією із послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям є укомплектування вільних робочих місць кваліфікованими працівниками.

Так 6 грудня відбулася робоча зустріч з ФОП Дзюбою Миколою Васильовичем та працівниками Ржищівської міської філії КОЦЗ - директором Богданом Пащенко, заступником директора Оленою Коваль та провідним фахівцем Лесею Войтенко.

Працівники служби використовують індивідуальний підхід до кожного роботодавця - під час зустрічі обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємця професійними кадрами, змін у законодавстві про зайнятість та про нові підходи в роботі Державної служби зайнятості.

Робоча зустріч пройшла в теплій та невимушеній атмосфері, під час якої були обговорені питання подальшої співпраці.