Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє щодо необхідності подання платниками податків до податкових органів відомостей про зміну облікових даних

Дата: 08.12.2021 16:45

Фото без описуШановні платники податків!
В разі зміни даних (місце проживання, прізвища, імені, по-батькові, тощо) всі фізичні особи – платники податків зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін подавати до контролюючих органів відомості про зміну таких даних. Таке повідомлення відбувається шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб платників податків (Форма №5ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма№5 ДРП).