ВІТАЄМО РУСЛАНА КУЗЬМЕНКА З ВІДЗНАКОЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕДИ КИЇВЩИНОЮ»

Дата: 07.12.2021 16:52

Фото без описуСьогодні депутата Київської обласної ради, голову постійної комісії КОР з питань фінансів та бюджету Руслан Кузьменко було нагороджено відзнакою «За заслуги перед Київщиною». Нагороду Руслану Олександровичу вручила голова КОР Наталія Гунько.

Руслан Кузьменко подякував керівництву Київської обласної ради, команді «Європейської Солідарності» Київщини та своїм виборцям за довіру.

«Для мене ця відзнака - це ще одне підтвердження, що я на правильному шляху.

Дякую за підтримку команді однодумців «Європейської Солідарності» Київщини та її керівнику Георгію Церегашвілі за нашу злагоджену роботу та чітку позицію щодо розвитку Київської області.

Дякую керівництву Київської обласної ради - ми чуємо одне одного, вирішуючи щоденні завдання життєдіяльності Київщини і спільно шукаємо шляхи їх виконання, попри всі складнощі.

Дякую моіїм виборцям, зокрема жителям Ржищівської громади, які вдруге довірили мені почесне звання «депутат Київської обласної ради».

Довіра людей - це найбільший стимул продовжувати активну роботу»,- зазначив Руслан Олександрович.

Після урочистої частини відбувся концерт Київського академічного театру імені П. Саксаганського з нагоди Дня місцевого самоврядування.