ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 08.12.2021 16:55

Фото без описуОчільниця громади Крістіна Чорненька привітала працівників Виконавчого комітету Ржищівської міської ради з професійним святом та вручила відзнаки.

Почесними Грамотами Обухівської РДА й Обухівської райради за сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджено старосту сіл Гребені та Юшки Олену Полковніченко, начальника служби у справах дітей та сім‘ї Тетяну Потапенко, начальника загального відділу, організаційної та кадрової роботи Юлію Пужакову, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Ірину Михайловську, адміністратора ЦНАПу Ольга Кошель.

Грамотами міського голови за сумлінну працю і відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків нагороджено старосту села Стайки Олексія Терещенка, старосту сіл Балико-Щучинка і Уляники Галину Гриб, старосту сіл Грушів, Ведмедівка, Ходорів, Дударі Татьяну Неробу, головного спеціаліста загального відділу організаційної та кадрової роботи Олександра Потапенка, головного спеціаліста із проведення публічних закупівель Ларису Горбач, адміністратора ЦНАПу Лідію Бондар, операторів котельні Олександра Нестеренка, Сергія Кожухова.

Подякою Київської обласної ради за особистий вклад у розвиток місцевого самоврядування нагороджено начальника відділу державної реєстрації Людмилу Захарченко, начальника юридичного відділу Юлію Овчар.

Почесною Грамотою Київської обласної ради за високий професіоналізм нагороджено старосту сіл Кузьминці та Панікарча Лідію Мельник.

Інфо: Ржищівський вінок