ОЗО СТАЙКІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОТРИМАЛА НОВИЙ АВТОБУС

Дата: 13.12.2021 09:38

Шкільні автопарки Київської області отримали 23 нові автобуси. 10 грудня у Боярському ліцеї "Гармонія" відбулася урочиста церемонія передачі автобусів громадам. Київська обласна рада виділила 13,78 мільйонів гривень на їх придбання. Ще 29,5 мільйонів гривень виділили з державного бюджету.

Два автобуси спеціально обладнані для діток з особливими потребами і один з таких отримала ОЗО «Стайківська ЗОШ І-ІІІступенів». Ключі від шкільного автобуса вручав голова Київської ОДА Василь Володін. Тепер учні ОЗО Стайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів матимуть можливість на комфортабельному, новому, красивому автобусі під'їжджати до закладу, а також здійснювати цікаві, захоплюючі подорожі та екскурсії.

Висловлюємо щиру подяку депутату Київської обласної ради Руслану Кузьменку, директору департаменту освіти Жанні Осипенко за сприяння в отриманні такого чудового автобуса та підтримку закладів освіти громади.