14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 13:42

Фото без описуВ парку ім. Т. Шевченка у Ржищеві відбулося делеговане покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим і померлим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Делегація від виконавчого комітету Ржищіської міської ради на чолі із першим заступником міського голови Юрієм Терещенком, у складі працівників відділу культури, КЗ "Ржищівська публічна бібліотека" та управління соціального захисту населення Ржищівської громади вшанували хвилиною мовчання тих, хто не шкодуючи власного здоров'я та життя, безстрашно вступив в атомне пекло заради нашого майбутнього.

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.