Триває процес підготовки щодо надання адміністративних послуг з оформлення паспортних документів

Дата: 16.12.2021 09:18

Фото без описуАдміністратори Центру надання адміністративних послуг розпочали стажування в Кагарлицькому відділі  Центрального міжрегіонального управління ДМС у м.Києві та Київській області. Спеціалісти міграційної служби розповіли про особливості роботи з прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру. Адміністратори практикували прийняття заяви  для оформлення  паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку та особливості видачі виготовленого  паспорту заявнику. Зустріч була змістовною та конструктивною.