МОЛОДІЖНА РАДА В ДІЇ

Дата: 23.12.2021 17:02

Фото без описуЗа сприяння начальника відділу молоді та спорту Оксани Акутіної 22 грудня відбувся круглий стіл для делегованих представників нового скликання Молодіжної ради Ржищівської громади.

За філіжанкою кави у неформальній грі учасники обговорювали проблеми молоді та шляхи їх вирішення, обговорення найбільших важливих проблем сучасної молоді, профілактика шкідливих звичок шляхом залучення Молодіжної ради. В ігровій формі проговорили подальші кроки нашої молодіжки, про вибори голови, про структуру ради. Невеличкі подарунки отримали учасники, які дали правильну відповідь на питання вікторини щодо діяльності консультативно- дорадчих органів, а також отримали домашнє завдання, а саме: обговорити структуру Молодіжної ради та наступні кроки в подальшій діяльності. Зробили кілька цікавих фото для історії.

Небайдужа молодь - це наше теперішне та міцне майбутнє!

За інформацією відділу молоді та спорту