ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН «ВЛАСІЙ ДІМ» ЗВЕРТАЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Дата: 23.12.2021 17:04

Допомогти бездомним тваринам просто - треба хвилина часу і крапля доброти!

Підтримати Центр захисту тварин «Власій дім» можна гривнею на корм та ліки:

4149 6293 4130 1778      Гребеник Марія Іванівна.

Допомогти чотирилапим, які живуть в Центрі можна «руками»: будівництво вольєрів та будок, придбаним кормом. Дзвоніть:

• 0956480854 Марья Гребеник
  • 0664633010 Олена Дудченко

Найкраще, чим можна допомогти чотирилапим мешканцям Центру захисту тварин «Власій дім» - забрати когось із них в свою родину. Так знаходять справжніх друзів, які завжди будуть поруч!

Дорогі друзі, напередодні новорічних свят всі вірять у дива! Чотирилапі теж:) Вони чекають на добрих та ласкавих господарів! Давайте подбаємо про них разом та допоможемо нашим волонтерам центру захисту тварин «Власій дім», які не перший рік самовіддано дарують свій час, тепло, увагу та кошти для рятування безпритульних тварин в нашій громаді. Стане в нагоді кожна гривня та кожен репост. Разом ми сила!