СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ...

Дата: 25.12.2021 19:45

Фото без описуЗапах мандарин, сніг, новорічна ялинка…Ось, що робить наш настрій по-справжньому святковим. Всім відомо, що передчуття свята часто набагато приємніше. Тому важливо якомога раніше відчути наближення Нового року і зануриться в його казкову атмосферу. А щоб і наша дітвора перейнялася святковим настоєм в Ржищівській громаді відбувся черговий святковий новорічно-різдвяний захід.

24 грудня в міському будинку культури представники "Християнської молодіжної церкви Skeemans" провели для діток - сиріт та діток, які проживають у сім'ях, що опинитися в складних життєвих обставинах, різдвяну розважальну програму з іграми, майстер - класами, солодощами та улюбленими героями.

Всі учасники отримали море позитивних емоцій та чудовий настрій, прийняли участь в іграх та розвагах та від душі веселилися! А на додачу кожна дитина отримала персональний подарунок від організаторів заходу.

Дякуємо "Християнській молодіжній церкві Skeemans" за чудово проведений захід та небайдужі серця!!!

За інформацією служби у справах дітей та сім'ї