ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ КУЗЬМИНЦІ, ПАНІКАРЧА: ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

Дата: 28.12.2021 17:06

Фото без опису30 грудня (четвер) 2021 року з 9-ї години буде вивозитись сміття на теритоіі сіл Кузьминці та Панікарча Ржищівської МТГ.
Дана послуга оплачується фермерським господарством " КРУЦИК" (керівник Круцик Юрій Володимирович). Для жителів сіл - безкоштовно.

Прохання до жителів сіл Кузьминці та Панікарча щільно зав’язувати мішки зі сміттям.

Нагадуємо, що на початку року міським головою Крістіною Чорненькою було надано доручення старостам та керівнику КП «КПП м.Ржищева» у всіх селах налагодити послугу вивезення сміття. ФГ «Круцик» для того щоб жителі сіл Кузьминці та Панікарча не витрачали власні кошти, взяв на себе всі видатки на реалізацію цієй послуги, а саме видатки на збір від будинків та вивезення на центральне сміттезвалище у Ржищеві.

Староста сіл Кузьминці та Панікарча Лідія Мельник від імені жителів Кузьмінецького старостинського округу дякує ФГ «Круцик» за постійну допомогу у розвитку сіл та наданні безкоштовної для жителів сіл послуги з вивезення сміття.