ОФІЦІЙНИЙ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ МІСЬКОГО ГОЛОВИ КРІСТІНИ ЧОРНЕНЬКОЇ

Дата: 27.12.2021 17:10

Шановні жителі Ржищівської громади!

Запрошуємо вас підписатися на офіційний телеграм-канал міського голови Крістіни Чорненької https://t.me/kristina_chornenkaya.

Даний ресурс створено з метою поширення неупередженої достовірної інформації про життя та події населених пунктів Ржищівської громади.

«Сподіваюся, що цей ресурс стане ще одним цікавим та корисним джерелом офіційної інформації для усіх небайдужих до долі та розвитку Ржищівськоі громади. Буду намагатися висвітлювати інформацію про події, які відбуваються на державному рівні, але які суттеві впливають на ситуацію на місцевому рівні. Про роботу структур, управлінь, комунальних закладів Ржищівської міської ради та інші питання, які цікавлять жителів нашой громади! Щиро дякую за увагу та бажаю всім нам лише гарних новин:)», - сьогодні розмістила свою першу публікацію в телеграм-каналі Крістіна Іванівна.