Вітання Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Нового року та Різдва Христового

Дата: 31.12.2021 11:11

Шановні жителі Ржищівської міської територіальної громади!

Від щирого серця вітаю всіх Вас з Новим 2022 роком та пресвітлим Різдвом Христовим!

Новорічні свята – чудова нагода пригадати досягнення минулого року та подякувати всім за підтримку, розуміння та щоденну плідну працю. Разом ми долали труднощі, досягали нових вершин, розвивалися й надихалися на розвиток. Щиро бажаю, щоб рік прийдешній був сповнений успіхами, міцним здоров’ям та щастям, всі починання були вдалими, а наша громада стала ще потужнішою і дружнішою! Нехай головними словами 2022-го стануть «успіх», «прибуток» і «стабільність».

Від імені виконавчого комітету Ржищівської міської ради, всього депутатського корпусу, від себе особисто щиро зичу кожній родині душевного тепла та доброго здоров’я, добробуту, особистого щастя та любові! Хай Боже благословення і світло Різдвяної зірки зігрівають своїм життєдайним теплом ваші серця та бережуть вас, ваших рідних і близьких. А нашій громаді та всій Україні – миру, злагоди і процвітання!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

Крістіна ЧОРНЕНЬКА, Ржищівський міський голова