Дата: 13.01.2022 11:10

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 № 1386 “Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування”, статті 16 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” виконавчий комітет Ржищівської міської ради щороку формує кадровий резерв по управліннях та відділах.

У зв'язку з цим запрошуємо спеціалістів виробничої, соціально-культурної, наукової та інших сфер, а також випускників вищих навчальних закладів відповідного профілю, у тому числі зарахованих на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів державного управління, подати свої заяви та резюме для зарахування до кадрового резерву на 2022 рік на посади:

•  архітектора, начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин;
  •  головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин;
  • головного спеціаліста юридичного відділу.

Додаткову інформацію ви можете отримати за тел. 2-24-36, та звернутися особисто за адресою: м. Ржищів, вул. Соборна, 22, каб. № 2.