Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Дата: 14.01.2022 15:37

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Для здобуття Премії можна подати до 1 березня не більше як на одну особу від організації.

При подачі документів необхідно врахувати інформацію пунктів 3 та 7 Положення про Премію КМУ.

Важливо! Повний пакет документів надсилається на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а.

Деталіу тексті постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333 та нашому анонсі на сайті Мінмолодьспорту.