ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.01.2022 17:00

Фото без опису20 січня 2022 року відбулося чергове (01) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Юрія Терещенка, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

На порядку денному першого засідання загалом було розглянуто 19 питань. Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника загального відділу, організаційної та кадрової роботи Ю.Пужакової про виконання плану роботи виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області за ІІ півріччя 2021 року та прийняли її до відома. Рішеннями виконавчого комітету затверджено зведену номенклатуру справ виконкому на 2022 рік та зразки описів гербових печаток та штампів старостинських округів Ржищівської міської територіальної громади. Також було затверджено перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт, встановлено тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами на території с. Великі Пріцьки та с. Виселка Київської області на 2022 рік. Розглянули проекти, що стосувалися захисту прав дітей (надання статусу дитини-сироти, затвердження висновку служби у справах дітей та сім’ї про доцільність визначення місця проживання дітей), надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської МТГ. Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства.

Всі проєкти розглянуто, рішення схвалено.