ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 20.01.2022 17:01

Фото без опису18 січня об 11:00 годині в залі засідань Ржищівської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Ржищівська публічна бібліотека» .

За результатами конкурсу комісією було рекомендовано призначити на посаду директора Комунального закладу «Ржищівська публічна бібліотека» СЛОБОДЯНИК Нілу Миколаївну.

ДОВІДКА:

СЛОБОДЯНИК Ніла Миколаївна, 1962 року народження, народилася у Ржищеві. Має вищу бібліотечну освіту. У 1980 році закінчила бібліотечний факультет Київського культосвітнього училища, а у 1986 році - Київський інститут культури ім.О.Корнійчука за спеціальністю "Бібліотекознавство та бібліографія". Стаж роботи у бібліотечній сфері - 41 рік.

З 1986 по 2019 рік очолювала Ржищівську міську бібліотеку для дітей.

З 2019 року по даний час - завідувач філії № 1 КЗ "Ржищівська публічна бібліотека".