ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОНИИЙ БАТАЛЬОН ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗАПРОШУЄ ПІДПИСАТИ КОНТРАКТ РЕЗЕРВІСТА

Дата: 27.01.2022 16:13

Шановні Земляки!
На території Обухівського району створений та активно функціонує "Обухівський районний батальйон територіальної оборони".
Резервіст ТРО — люди, які будуть обороняти свою РОДИНУ, будинок, місто, район, область, Україну та українців від російських загарбників.

До оперативної відповідальності батальйону входять такі об'єднані територіальні громади:

• Богуславська міська громада
  • Кагарлицька міська громада
  • Козинська селищна громада
  • Миронівська міська громада
  • Українська міська громада
  • Феодосіївська сільська громада
  • Васильківська міська громада
  • Обухівська міська громада
  • Ржищівська міська громада

Завдання територіальної оборони:

• Своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення на визначеній місцевості до моменту розгортання в межах такої території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України.
  • Участь у посиленні охорони та захисті державного кордону.
  • Участь у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних (бойових) дій.
  • Участь у підготовці громадян України до національного спротиву.
  • Участь у забезпеченні умов для безпечного функціонування органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та органів військового управління.
  • Участь в охороні та обороні важливих об’єктів і комунікацій, інших критично важливих об’єктів інфраструктури, визначених Кабінетом Міністрів України, та об’єктів обласного, районного, сільського, селищного, міського значення, районного у містах рад, сільських, селищних, порушення функціонування та виведення з ладу яких становлять загрозу для життєдіяльності населення.
  • Забезпечення умов для стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил) або їх перегрупування.
  • Участь у здійсненні заходів щодо тимчасової заборони або обмеження руху транспортних засобів і пішоходів поблизу та в межах зон/районів надзвичайних ситуацій та/або ведення воєнних (бойових) дій.
  • Участь у забезпеченні заходів громадської безпеки і порядку в населених пунктах.
  • Участь у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану в разі його введення на всій території України або в окремих її місцевостях.
  • Участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими збройними формуваннями агресора (противника) та не передбаченими законами України воєнізованими або збройними формуваннями.
  • Участь в інформаційних заходах, спрямованих на підвищення рівня обороноздатності держави та на протидію інформаційним операціям агресора (противника).

У наступному дописі напишемо, як підписати контракт резервіста!

Якщо у вас виникло бажання підписати контракт або виникли запитання телефонуйте за номером +38097-261-17-76

- ми дамо відповіді на всі ваші питання, що стосуються підписання контракту резервіста

Інфо: https://www.facebook.com/101598327966265/posts/507642347361859/?d=n