ПРИЙМАЮТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ У РЖИЩЕВІ

Дата: 27.01.2022 16:18

Фото без описуНа адресу Ржищівської міської ради надійшло роз’яснення Українського інституту національної пам’яті про те, що назва вулиці Паризької Комуни, що у місті Ржищеві, підпадає під обмеження, визначені ч. 4 ст.1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В зв’язку з цим Виконавчим комітетом Ржищівської міської ради готуються пропозиції щодо перейменування вулиці Паризької Комуни. Хочемо, щоб жителі цієї вулиці, в першу чергу, та й жителі громади загалом не були осторонь такого питання. Тому запрошуємо всіх долучитися до цього важливого рішення та надати свої варіанти назв вулиці.

Пропозиції та їх обґрунтування (чому, на вашу думку, дана вулиця має носити саме таку назву) просимо надсилати на електрону адресу: vk_ma@ukr.net