ЖИТИ І ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАТИ

Дата: 27.01.2022 15:58

Фото без опису27 січня – це день,що  нагадує всім жителям планети Земля  про сумний і страшний період в історії людства та України, зокрема.
Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам'ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

Щоб пам'ятали і щоб не повторилося горе людське, працівники бібліотек розповідають  користувачам про трагедію Голокосту.
В бібліотеках – філіях Ржищівської МТГдо Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту були проведені:

• виставка-реквієм  «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий…» (бібліотека – філія №12 с.Стайки),
  • година пам’яті «Голокост – шрам на серці» (бібліотека – філія №6 с.Гребені),
  • викладка літератури  «Невинні жертви Голокосту» (бібліотека – філія №14 с.В.Пріцьки).