Дата: 01.02.2022 10:18

Фото без описуКожен житель (організація, установа) Ржищівської громади може подати заявку на участь у конкурсі та конкурсну роботу (проєкт) до виконавчого комітету на електронну адресу, або у друкованому вигляді.

Елементи герба та прапора повинні бути промовисті, неповторні, виражати соціальне, культурне, промислово-економічне життя нашого краю, адже це наша візитна картка, в якій повинні бути відображені основні характерні риси, традиції, минуле та сьогодення міста Ржищева та громади  в цілому.

Строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Ржищівської міської територіальної громади, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт та інші дані вказано у Положенні.

Завантажити реєстраційну заявку для участі в конкурсі - Форма заявки