ЗАХИСТІТЬ ДИТИНУ ВІД НЕВИЛІКОВНОГО ПАРАЛІЧУ, СПРИЧИНЕНОГО ПОЛІОМІЄЛІТОМ!

Дата: 09.02.2022 21:44

Фото без описуЯкщо у вашої дитини пропущене чи немає щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ), будь ласка, негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря! Невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям загрожує невиліковний параліч.

Як захистити дитину

Єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення. Для боротьби з поліомієлітом в Україні й в усьому світі використовують інактивовану поліомієлітну вакцину (ІПВ) та оральну поліомієлітну вакцину (ОПВ). Вакцини, які використовують державні й приватні клініки, зареєстровані та дозволені для використання в Україні.

Де можна зробити щеплення

В Україні вакцинація від поліомієліту входить у перелік обов’язкових гарантованих державою щеплень. Їх можна отримати безоплатно у вашого сімейного лікаря або педіатра. (Якщо лікар або педіатр працює у закладі, що має договір із Національною службою охорони здоров'я України).