Онлайн марафон "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"

Дата: 11.02.2022 08:47

Фото без описуПривіт друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього". Це абсолютно безкоштовно.

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання "Ким ти хочеш бути?" Тоді Вам до нас!

На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі в прямому ефірі з практичними психологами, коучами та кар'єрними консультантами.

Онлайн марафон стартує з 15 лютого 2022 року . УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА! Чекаємо на Вас!

Захід організований викладачами кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі спільно з Київським обласним центром зайнятості та молодіжним центром "Зустріч"

Для реєстрацї заповніть, будь ласка, гугл-форму. Посилання на групу "Профлайфхака..." з'явиться автоматично після заповнення форми!