РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ У СЕЛІ МАЛИЙ БУКРИН

Дата: 11.02.2022 11:13

Як повідомляється на сторінці Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області у Facebook, 10 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Малий Букрин Ржищівської міської територіальної громади, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.