ВІДБУЛАСЯ РОЗШИРЕНА КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 11.02.2022 11:22

Фото без опису10 лютого 2022 року на розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області були розглянуті підсумки діяльності архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад Київської області за 2021 рік, де представники архівних установ Київщини обговорили актуальні питання подальшого розвитку архівної справи в області.

Начальник архівного відділу Ржищівської міської ради Людмила Білик взяла участь в обговоренні доповіді заступника директора Державного архіву Київської області щодо розвитку архівної справи в Ржищівській міській територіальній громаді. На колегії обговорювалися питання діяльності архівних відділів області в умовах децентралізації, що потребують удосконалення та визначені пріоритетні завдання архівних установ області на 2022 рік, визначені Державною архівною службою України. Це відкритість архівів та ефективна комунікація з партнерами, забезпечення збереженості Національного архівного фонду як складової світової культурної спадщини і цифровізація архівних документів, як фактор зростання попиту на інформаційні ресурси і послуги.

За інформацією архівного відділу