Громадське опитування щодо перейменування вулиці Паризької Комуни у місті Ржищів

Дата: 11.02.2022 15:34

Фото без описуВиконавчим комітетом Ржищівської міської ради Київської області було опрацьовано пропозиції громадян щодо перейменування вулиці Паризької Комуни у місті Ржищів, що надійшли на сторінку у Facebook «Ржищівський міськвиконком» та на офіційний сайт Ржищівської МТГ.

З метою підготовки пропозицій на розгляд виконавчого комітету Ржищівської міської ради просимо зацікавлених осіб проголосувати за один із варіантів назв вулиці, запропонованих в опитувальнику. Три пропозиції, які наберуть найбільше голосів, будуть розглянуті на черговому засідання виконавчого комітету. Голосування триватиме  до 12:00 год 16 лютого 2022 року.

Результат прийнятого рішення щодо перейменування вулиці буде оприлюднено на офіційному сайті Ржищівської міської територіальної громади