ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 18.02.2022 17:43

17 лютого 2022 року відбулося чергове (02) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

Фото без описуНа порядку денному було розглянуто 25 питань основного порядку денного та 11 додаткових. Члени виконавчого комітету затвердили перелік заходів щодо покращення та забезпечення функціонування системи військового обліку громадян України на території Ржищівської міської територіальної громади у 2022 році, а також організаційно-технічні заходи по пропуску очікуваної весняної повені, льодоходу та дощових паводків. Розглянули проекти, що стосувалися захисту прав дітей (надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування, надання дозволу на вчинення правочинів з нерухомістю тощо), надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської МТГ. У зв’язку з реорганізацією та перейменуванням закладів освіти було внесено зміни до рішення виконкому, що стосується організації роботи щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку Ржищівської міської територіальної громади.

Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства.