20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 19.02.2022 17:51

У неділю о 12:00 год Свято-Троїцький Храм (м. Ржищів) чекає прихожан на пам'ятний Молебень за Героями Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя за незалежність і цілісність нашої Держави.

Фото без опису18 лютого, напередодні Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, делегація від Ржищівської міської ради, на чолі із першим заступником міського голови Юрієм Терещенком, здійснили урочисту церемонію покладання квітів до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні у місті Ржищів, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та схиляючи голови перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави і європейського вибору.

Цього ж дня у КЗ "Ржищівська публічна бібліотека" презентована виставка фотоматеріалів " Майдан - це стан душі і поклик серця".

За інформацією відділу культури і туризму