Дата: 22.02.2022 14:32

1. Вид та назва регуляторного акта.

2. Виконавець заходів з відстеження.

Відділ економічного розвитку виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області.

3.Цілі прийняття акта.

Цілями прийняття регуляторного акта є:

- відкритість процедури та  прозорість дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо  сплати податків та збору;

- дотримання вимог  Податкового кодексу щодо місцевих податків та зборів;

- встановлення відносин, що виникають  у сфері справляння місцевих податків та зборів;

- приведення рішень міської ради у відповідність до норм та вимог  Податкового Кодексу України.

- здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевих податків та збору при формуванні бюджету;

-  забезпечення необхідних надходжень до міського бюджету.

4.Строк виконання заходів з відстеження – 14.02.2022 р. – 21.02.2022 р.

5. Тип відстеження – базове.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для  проведення базового відстеження використовується статистичний метод.
Відстеження результативності регуляторного акта проведено відповідно до фактичних надходжень до бюджету громади від суб’єктів господарювання, які сплачують місцеві податки та збори.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

- обсяг надходжень місцевих податків та зборів до бюджету;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності

тис. грн.

Показники результативності

Обсяг надходжень в  2020 році

Обсяг надходжень в  2021 році

Прогноз надходжень в 2022 році

Місцеві податки та збори, всього

14261,6

25016,2

25350,0

в тому числі:

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

672,7

1292,0

1302,0

Транспортний податок

26,6

62,3

25,0

Плата за землю

3856,1

8300,0

6773,0

Туристичний збір

Єдиний податок

9706,2

15361,9

17250,0

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання – платників місцевих податків та зборів

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів  оприлюднено у засобах масової інформації – газета «Ржищівський вінок» та на сайті Ржищівської міської  територіальної громади у визначені терміни

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

За результатами аналізу надходжень місцевих податків і зборів можна зробити висновок, що загалом спостерігається збільшення таких надходжень. Прийняття даного регуляторного акта дасть можливість привести регулювання у відповідність з Податковим кодексом України.

Показником результативності даного регуляторного акта   стане збільшення надходжень місцевих податків і зборів до бюджету громади.

Прийняття даного регуляторного акта забезпечує наповнення дохідної частини бюджету для забезпечення реалізації економічного та соціального розвитку громади.

Начальник відділу економічного розвитку                                          І.М.Кошеленко