Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

У часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб, продукти та інші товари є неприпустимим.

Дата: 04.03.2022 21:19
Кількість переглядів: 266

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ВИРОБНИКІВ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Наразі на території Ржищівської громади деякі підприємці припинили свою діяльність, але більшість згуртувалися і проводять доставку та реалізацію товарів, часто ризикуючи своїм життям. Так, ціни на деякі товари дещо зросли, але це пояснюється, в першу чергу, збільшенням їх ціни при закупівлі товарів, підвищенням ціни на паливо. Підприємці запевняють, що їхній відсоток не змінився та ніякої додаткової надбавки вони не роблять.

В той же час виконавчий комітет Ржищівської міської ради просить громадян повідомляти про випадки істотного завищення цін на продукти харчування, що мають соціальну значущість.

Якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, повідомте про це

– за допомогою електронної пошти: kin979@ukr.net

– за телефонами: (04573) 2-15-75.

У зверненні необхідно зазначити найменування та адресу магазину й назву населеного пункту та за можливості підтверджувальні фото, чеки.

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради попереджає, що у разі виявлення випадків реалізації соціально значущих продуктів харчування за завищеними цінами інформація про таких підприємців буде оприлюднюватися.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора